Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była dziennikarka Polsatu Agnieszka Mosór nie wraca do pracy w mediach

Agnieszka Mosór była gospodynią "Wydarzeń", najpierw tylko o 15.50, a później też m.in. głównego wydania o 18.50 (fot. archiwum prywatne)

Agnieszka Mosór, była reporterka i prezenterka "Wydarzeń" Polsatu, nie wraca do mediów. Skupia się na pracy wykładowczyni akademickiej.

Z Polsatu, w którym pracowała 24 lata, Agnieszka Mosór odeszła w lipcu. Wtedy nie ujawniała jeszcze swoich planów zawodowych. – Chcę się zaangażować w nowe projekty. Ale żadnej drogi nie zamykam. Potrzebuję zmiany. Chcę spojrzeć na rynek mediów trochę z innej perspektywy – mówiła "Presserwisowi".

Czytaj też: Wniosek o przedłużenie koncesji dla TVN trafił do KRRiT

Dziś informuje, że na razie nie wraca do mediów. – Od dwóch lat pracuję jako wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Mam wykłady z wystąpień publicznych, wizerunku i szkolenia medialne kadry menedżerskiej, urzędników, samorządowców – mówi.

Agnieszka Mosór w Polsacie pracowała od 1998 roku. Początkowo była reporterką w "Informacjach", a następnie w "Wydarzeniach". W Polsat News przez kilka lat prowadziła "Graffiti". Od 2016 roku była gospodynią "Wydarzeń", najpierw tylko o 15.50, a później też m.in. głównego wydania o 18.50.

Czytaj też: Renata Przemyk nie chce Nagrody Mediów Publicznych. "Ja bym w oczy sobie spojrzeć nie mogła"

(MNIE, 05.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.