Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenterka "Wydarzeń" Agnieszka Mosór odeszła z Polsatu

Agnieszka Mosór prowadziła popołudniowe i główne "Wydarzenia" Polsatu (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Mosór, prezenterka "Wydarzeń", odeszła z Telewizji Polsat.

O swoim odejściu Mosór poinformowała w e-mailu przesłanym do redakcyjnych kolegów. "Dziękuję, do zobaczenia. Takie słowa po 24 latach łatwo nie przychodzą" – stwierdziła. Następnie podziękowała kolegom z Polsatu za współpracę i Dorocie Gawryluk, szefowej pionu informacji i publicystyki stacji, za to, że dała jej szansę prowadzenia "Wydarzeń".

Czytaj też: Będzie pozew. "Gazeta Polska" porównuje Tuska do Hitlera. "Fabryka łajdactwa"

W rozmowie z "Presserwisem" dziennikarka wyjaśnia, że z decyzją o odejściu z Polsatu nosiła się od roku. – Mam za sobą 24 lata w newsach i muszę od nich odpocząć – uzasadnia. Mosór nie ujawnia dalszych planów zawodowych. – Chcę się zaangażować w nowe projekty. Ale żadnej drogi nie zamykam. Potrzebuję zmiany. Chcę spojrzeć na rynek mediów trochę z innej perspektywy – mówi tylko.

Agnieszka Mosór w Polsacie pracowała od 1998 roku. Najpierw była reporterką w "Informacjach", a następnie w "Wydarzeniach". W Polsat News przez kilka lat prowadziła "Graffiti". Od 2016 roku była gospodynią "Wydarzeń", najpierw tylko o 15.50, a później też m.in. głównego wydania o 18.50.

Czytaj też: Polsat jesienią z nowym sezonem "Świata według Kiepskich"

(MNIE, 21.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.