Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24: Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim

"Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" - zapewniła redakcja TVN 24 na Twitterze (fot. materiały prasowe)

TVN 24 odniósł się do nieobecności Piotra Kraśki w "Faktach" TVN i "Faktach po Faktach" TVN 24, informując, że dziennikarz jest na zwolnieniu lekarskim.

Piotr Kraśko gospodarzem "Faktów po Faktach" był po raz ostatni 10 czerwca. Tego dnia serwis Tvp.info podał, że Kraśko w latach 2012-2017 nie składał zeznań podatkowych.

Czytaj też: Kanały wRealu24 usunięte z YouTube

Kiedy urząd skarbowy zwrócił mu na to uwagę, spłacił 850 tys. zł zaległości. "Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst" – napisał wtedy Kraśko na Instagramie.

"Jeśli TVP.Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych to może dołoży tez starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie. Chyba, że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziej" – dodał dziennikarz.

Od tego czasu Piotr Kraśko nie prowadził ani "Faktów", ani "Faktów po Faktach". W mediach pojawiły się pogłoski, że miałby już nie wrócić do tych programów.

Czytaj też: Agnieszka Burzyńska od dziś w "Fakt Live"

"Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN 24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" – napisała redakcja TVN 24 na Twitterze.

Czytaj też: Netflix i "Kolejne 365 dni" z premierą w Nowym Jorku. Recenzje miażdżące. "Tylko dla masochistów"

(KOZ, 22.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.