Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanały wRealu24 usunięte z YouTube

"Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki" – na Twitterze stwierdził Marcin Rola (screen: YouTube/wrealu24)

YouTube usunął kanały serwisu wRealu24 – poinformował jego redaktor naczelny Marcin Rola.

"System ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów. Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki" – stwierdził Marcin Rola na Twitterze.

Czytaj też: Agnieszka Burzyńska od dziś w "Fakt Live"

"Konsekwentne działania przynoszą efekty" – na Facebooku napisał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Zgłoszenia treści na skrajnie prawicowym kanale »wrealu24« to efekt pracy wielu osób. I wreszcie YouTube zareagował – całkowitym usunięciem kanału Marcina Roli!" – czytamy na profilu Ośrodka.

Wiosną strony internetowe należącego do Marcina Roli serwisu wRealu24 zostały zablokowane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jako powód podano szerzenie propagandy na rzecz Rosji.

Czytaj też: TVN 24: Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim

(KOZ, 22.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.