Dział: PRASA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W najnowszym numerze "Polityki" nie ma felietonu Kuby Wojewódzkiego

W ostatnim numerze "Polityki" z wtorku 10 maja nie pojawił się felieton Kuby Wojewódzkiego (fot. Piotr Molecki/East News)

W ostatnim numerze "Polityki" zabrakło rubryki "Mea pulpa", czyli kroniki popkulturalnej Kuby Wojewódzkiego. Jak dowiedział się Press.pl to jednak nie zwiastuje końca współpracy tygodnika z dziennikarzem. 

W ostatnim numerze "Polityki" z wtorku 10 maja nie pojawił się felieton Kuby Wojewódzkiego. Jak tłumaczy redaktor naczelny tygodnika, powód tego stanu rzeczy jest prozaiczny.

– Kuba Wojewódzki ma urlop – poinformował Jerzy Baczyński, naczelny "Polityki". 

Kuba Wojewódzki rozpoczął współpracę z "Polityką" w 2008 roku. Jest autorem jednostronicowego felietonu pt. "Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego" w dziale Kultura. W swoich tekstach ma w sposób ironiczny komentować codzienne życie celebrytów.

(BAE, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.