Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press przygotowała się na Euro 2024. "Niezbędnik kibica" w gazetach i specjalny serwis Gol24.pl

"Niezbędnik kibica" jest dostępny zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej (screen: Polska Press)

Polska Press przygotowała na Euro 24 specjalne wydanie serwisu Gol24, sekcję "Euro 2024", która dostępna jest na portalu I.pl oraz w serwisach regionalnych, a także "Niezbędnik kibica". Do obsługi mistrzostw PPG wysłała do Niemiec dwuosobową ekipę: jednego dziennikarza oraz jednego fotoreportera.

Redakcja sportowa Polska Press Grupy przygotowała specjalne wydanie serwisu Gol24 ze zmienioną winietą, która nawiązuje w swej stylistyce do logotypu Euro 2024. Wydanie specjalne ma zapewnić czytelnikom aktualne informacje o turnieju, analizy, komentarze oraz relacje na żywo.

"Naszym celem jest kompleksowa obsługa Euro"

Uruchomiona została również specjalna sekcja "Euro 2024", którą przygotowuje redakcja Gol24.pl i ekipa wysłanników. Sekcja jest dostępna zarówno na portalu I.pl, jak i we wszystkich serwisach regionalnych należących do Polska Press Grupy.

Czytaj też: Pierwszy mecz Polaków na Euro 2024 oglądało 7,56 mln widzów w TVP 1 i TVP Sport

Przygotowano również "Niezbędnik kibica" dostępny zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące turnieju, terminarz meczów i turniejową drabinkę, sylwetki kluczowych piłkarzy oraz szkoleniowców. E-wydanie umożliwia dostęp na dowolnym urządzeniu mobilnym i o każdej porze.

– Naszym celem jest kompleksowa obsługa piłkarskiego Euro w Niemczech. Będziemy kibicom na bieżąco dostarczać istotnych informacji na temat naszej reprezentacji i rozgrywek. Nie zabraknie także ciekawostek zza kulis. To wszystko podamy czytelnikom w atrakcyjnej formie, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów foto-wideo – mówi Adam Godlewski, szef sportu Polska Press Grupy.

Jak dodaje, wysłannicy grupy są już w Niemczech i na bieżąco informują o nastrojach, klimacie oraz ciekawostkach związanych z naszą kadrą i kibicami, którzy wybrali się do Niemiec, by wspierać biało-czerwonych. Euro 2024 obsługiwać będzie dziennikarz sportowy Piotr Janas, a za obsługę foto-wideo odpowiedzialna będzie Sylwia Dąbrowa. Reporterzy z redakcji regionalnych zajrzą również do lokalnych stref kibica.

Czytaj też: Po przedłużeniu współpracy PZPN z InPostem. Zdołano załagodzić sytuację

(PAR, 17.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.