Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Gostkiewicz korespondentem polskiej redakcji Deutsche Welle w Brukseli

Michał Gostkiewicz pod koniec maja 2024 roku przestał być zastępcą szefa Magazynu Wirtualnej Polski (fot. materiały prasowe)

Michał Gostkewicz, który do niedawna pracował w Wirtualnej Polsce, został korespondentem polskiej redakcji Deutsche Welle w Brukseli.

Michał Gostkiewicz pod koniec maja 2024 roku przestał być zastępcą szefa Magazynu Wirtualnej Polski. Odszedł w ramach zwolnień grupowych, gdy pracę w Wirtualnej Polsce straciło 120 osób.

Czytaj też: Jacek Kurski nie dostał się do Parlamentu Europejskiego. Były prezes TVP bez mandatu

– Mogę ogłosić, że zostałem nowym korespondentem redakcji polskiej Deutsche Welle w Brukseli – poinformował nas w niedzielę wieczorem Gostkiewicz.

Michał Gostkiewicz w WP.pl pracował od połowy 2018 roku, do marca 2023 jako wydawca prowadzący Magazyn WP. Wcześniej przez osiem lat był związany z portalem Agory – Gazeta.pl. Pracował też m.in. w "Dzienniku. Polska, Europa Świat" i tygodniku "Newsweek Polska".

Wcześniej, od 2017 roku, współpracownikiem redakcji polskiej Deutsche Welle w Brukseli był Tomasz Bielecki, który w marcu rozpoczął pracę w Polityce Insight na stanowisku starszego analityka ds. europejskich i korespondenta w Brukseli.

Czytaj też: Srebrny ekran i srebrniki. To nieprawda, że w mediach nie płaci się za komentarze

(MAK, 10.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.