Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były szef informacji Polsat News i zdobywca Grand Press dyrektorem w Totalizatorze Sportowym

Radosław Kietliński jest zdobywcą nagrody Grand Press (fot. Press)

Radosław Kietliński objął stanowisko p.o. dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej Totalizatora Sportowego. Będzie też rzecznikiem prasowym spółki.

Kietliński jest byłym dziennikarzem i zdobywcą nagrody Grand Press (w 2012 roku wraz z Agatą Kaźmierską za publikacje o problemach i wydarzeniach na świecie za reportaż telewizyjny "Afganistan w głowie").

Czytaj też: Polsat News utrzyma sobotnie debaty z politykami także po wyborach do PE

W przeszłości pracował m.in. w Radiu Eska, Radiu Wawa, był reporterem "Wydarzeń", a od 2008 roku szefem informacji Polsat News. W trakcie kariery piastował też stanowisko redaktora naczelnego i dyrektora programowego Radia Pin. W 2018 roku rozstał się z Polsatem i przestał działać jako czynny dziennikarz.

Kietliński zastąpił Aidę Bellę, która odeszła z Totalizatora Sportowego w kwietniu br. po ośmiu latach spędzonych w firmie.

Czytaj też: Jacek Kurski nie dostał się do Parlamentu Europejskiego. Były prezes TVP bez mandatu

 

(KAP, 10.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.