Dział: PRASA

Dodano: Maj 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media dołączają do akcji świętowania 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej

Ze strony 20latplwue.pl można pobrać wirtualny symbol 20 lat członkostwa Polski w UE

Fundacja Polskiej Rady Biznesu i Fundacja im. Stefana Batorego kontynuują akcję "20latPLwUE - świętuj z nami członkostwo w Unii Europejskiej". Do akcji dołączyły już m.in. "Polityka”, Polska Press, "Wprost”, "Liberte”, ale też Sieć Obywatelska Watchdog, agencja Sigma Bis, Akcja Demokracja i portal Śląska Opinia.

"Przypnij digital pin i świętuj z nami - 1 maja mija 20 lat od czasu dołączenia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji zapraszamy do oznakowania naszym pinem swoich stron www i kanałów społecznościowych. Zaproszenie kierujemy do organizacji społecznych, samorządów, biznesu, mediów i wszystkich mieszkańców naszego kraju, którym bliskie są wartości europejskie” - zachęcają inicjatorzy akcji.

Akcja wystartowała 1 maja, czyli w dniu 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Prowadzona będzie przez cały maj.

Ze strony 20latplwue.pl można pobrać wirtualny symbol 20 lat członkostwa Polski w UE i następnie samodzielnie zamieścić go na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, aplikacjach, stopkach maili lub wydrukować i nakleić np. na rower, motocykl czy samochód.

Do akcji oprócz mediów dołączyły też duże firmy z innych branż, m.in. Żabka, mBank, Maspex i Amica.

Akcję wspierają agencje BNA, DDB i K+ Group.

(MAT, 08.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.