Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w kierownictwie Sigma Bis. Dołączyła Ziemiecka-Księżak, odszedł Michalski

Kilka tygodni temu prezesem Sigma Bis został Jarosław Sroga (fot. materiały prasowe)

Paula Ziemiecka-Księżak dołączyła do rady nadzorczej Sigma Bis. Z firmą pożegnał się natomiast Tomasz Michalski, który był członkiem zarządu spółki od początku jej istnienia.

Aktualnie w skład zarządu spółki wchodzi prezes Jaromir Sroga, członkini zarządu Sylwia Snopkiewicz oraz Anna Milewska, supervising director i prokurentka.

Czytaj też: Koniec Marcina Deca w Sigmie Bis, nowym prezesem Jaromir Sroga

Snopkiewicz dołączyła do Sigmy Bis kilka tygodni temu, zajmując miejsce Artura Muszkieta, byłego head of digital agencji mediowej. Sroga zastąpił na stanowisku prezesa Marcina Deca.

Paula Ziemiecka-Księżak zastąpiła w radzie nadzorczej Sigmy Michała Lutostańskiego, który był związany z agencję od początku ub.r. Ziemiecka-Księżak od prawie dekady zasiada w radzie nadzorczej spółki Energa (w listopadzie 2015 roku objęła funkcję przewodniczącej), przejętej przez Orlen w 2020 roku.

Czytaj też: Artur Muszkiet odchodzi z Sigma Bis. Do zarządu agencji dołączyła Sylwia Snopkiewicz

(KAP, 24.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.