Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec Marcina Deca w Sigmie Bis, nowym prezesem Jaromir Sroga

Marcin Dec dyplom MBA zdobył na Collegium Humanum. CBA podejrzewa, że na tej prywatnej uczelni handlowano dyplomami (fot. materiały prasowe)

Marcin Dec przestał pełnić funkcję prezesa agencji mediowej Sigma Bis. Zastąpił go Jaromir Sroga, który ostatnio pracował jako niezależny konsultant biznesowy.

Jaromir Sroga w latach 2015-2018 pracował w GroupM jako chief transforamation officer oraz prezes agencji Maxus Poland. Wcześniej, od 2000 roku, pracował w Eurozecie - był m.in. członkiem zarządu i dyrektorem biura reklamy.

Marcin Dec prezesem Sigma Bis, agencji mediowej założonej przez kontrolowane przez państwo spółki Orlen i PZU, był od października 2020 roku. Wcześniej był m.in. CEO Grupy IPG Mediabrands. Pozostaje członkiem rady nadzorczej Polska Press, spółki należącej do Orlenu.

Zdaniem przedstawicieli branży kierowana przez Deca agencja łamała fundamentalne zasady rynku mediowego i doprowadziła do jego destrukcji.

(KAP, 19.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.