Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Muszkiet odchodzi z Sigma Bis. Do zarządu agencji dołączyła Sylwia Snopkiewicz

Sylwia Snopkiewicz z branżą reklamową związana jest od ponad dwóch dekad (fot. LinkedIn)

Artur Muszkiet, head of digital oraz członek zarządu agencji Sigma Bis, odszedł z firmy, z którą był związany od października 2019 roku. Członkinią zarządu została natomiast Sylwia Snopkiewicz, dotychczasowa dyrektorka ds. marketingu AGenerali.

Muszkiet z branżą mediową związany jest od 25 lat. Pracował m.in. w CR Media, Initiative, Unileverze i Goldbach Group AG. W latach 2014-2017 był dyrektorem zarządzającym Ströer Polska. A przed trafieniem do Sigma Bis przez cztery lata był związany z TagLife Inc.

Czytaj też: CPK opóźnia przetarg dotyczący audytu działań marketingowych i PR spółki

Sylwia Snopkiewicz karierę zaczynała w 2001 roku w Media Direction jako media planner. W następnych latach pracowała m.in. w Initiative (gdzie spotkała się z Muszkietem) i Aegis Media. Była też przez osiem lat związana z Link4. Między 2015 a 2017 rokiem pracowała jako media planning and buying team manager w ITI Neovision. Od marca 2020 roku pracowała w Generali, początkowo jako kierowniczka działu marketingu, a od sierpnia 2021 roku jako dyrektorka ds. marketingu.

(KAP, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.