Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Właściciel Meczyków przejął kanał Foot Truck w serwisie YouTube wraz z prowadzącymi

Serwis Meczyki i ich szef Tomasz Włodarczyk (pierwszy z lewej) powitali Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego (fot. Twitter.com/Meczykipl)

Foot Truck, kanał w serwisie YouTube tworzony przez Łukasza Wiśniowskiego i od niedawna wiceszefa TVP Sport Jakuba Polkowskiego – został przejęty przez Online Venture. Właściciel m.in. portalu Meczyki przejął udziały większościowe.

"Miło nam poinformować, że grupa OV, będąca właścicielem Meczyków, została inwestorem branżowym i większościowym udziałowcem Foot Trucka – kultowego projektu, założonego przez @LukaszWisniowski i @kubapolkowski. Witamy ekipę @FootTruckTV w drużynie Meczyków! Szykujemy dla Was potężny content na EURO!" – napisano na koncie Meczyków na platformie X.

Czytaj też: Redakcje szykują się na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Mocna oferta Warner Bros. Discovery

Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski kanał Foot Truck prowadzą od 2018 roku. Wcześniej pracowali w PZPN dla Łączy Nas Piłka. Tematem ich programów są wywiady z piłkarzami i trenerami. Kanał ma 214 tys. subskrypcji.

Obaj autorzy w 2021 roku dołączyli do Canal+. Wiśniowski na początku 2024 roku przeszedł do Eleven Sports. Jakub Polkowski niedawno został wicedyrektorem TVP Sport, odpowiada za redakcję.

Czytaj też: Do Polsatu powrócą kabarety, ale na razie tylko archiwalne. "Padło magiczne »przepraszam«"

(MAC, 22.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.