Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CBS powtórzy koncert Billy'ego Joela zdjęty przed końcem z anteny z powodu pomyłki

Billy Joel po raz kolejny pokaże się fanom (fot. Wikimedia Commons/slgckgc)

Sieć CBS ogłosiła, że wyemituje ponownie w całości program specjalny "Billy Joel: The 100th – Live at Madison Square Garden" w najbliższy piątek, 19 kwietnia. Powodem jest włączenie programu informacyjnego, który nie pozwolił dokończyć niedzielnej prezentacji nagranego koncertu. Tego rodzaju gest to nowość ze strony stacji i ukłon w stronę fanów piosenkarza.

"Błąd synchronizacji programu sieciowego zakończył program specjalny Billy’ego Joela około dwie minuty przed czasem we wschodniej i środkowej strefie czasowej" – podała CBS w oświadczeniu. "Przepraszamy pana Joela, jego fanów, powiązane z nami stacje i naszą publiczność, która nie mogła doczekać końca ostatniego utworu".

Czytaj też: CNN, NBC i Fox News chcą zorganizować trzy debaty prezydenckie Bidena z Trumpem

"Ze względu na ogromne zapotrzebowanie ze strony legionu fanów" – napisano dalej w oświadczeniu – "Billy Joel: The 100th – Live at Madison Square Garden zostanie w całości ponownie wyemitowany w CBS 19 kwietnia o 21:00 czasu wschodniego".

Fani wyrazili oburzenie w mediach społecznościowych. "Nie można wyprodukować gorszego produktu niż właśnie CBS w programie specjalnym o Billym Joelu. Całkowita klapa ze strony CBS."

Koncert został nagrany 28 marca w Madison Square Garden. Oprócz retransmisji CBS, jest dostępny – w całości – w serwisie Paramount+.

Czytaj też: Zmarł Robert MacNeil. Relacjonował zabójstwo Kennedy'ego i aferę Watergate

(MAC, 16.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.