Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Książę Harry i Meghan Markle wyprodukują dwa seriale non-fiction dla Netflixa

Firma Archewell Productions, która stworzy dwa projekty dla Netflixa, została założona przez księcia Harry'ego i Meghan Markle w 2020 roku (screen: YouTube/Netflix)

Książę Harry i Meghan Markle, a konkretnie ich firma Archewell Productions, stworzą dla Netflixa dwa projekty non-fiction. Półtora roku temu małżeństwo wystąpiło dla platformy w serialu "Harry and Meghan", opisującym ich życie na brytyjskim dworze królewskim.

Pierwszy projekt, z bezpośrednim nadzorem księżnej Sussex, ma na celu "celebrowanie radości z gotowania, ogrodnictwa, gościnności oraz przyjaźni".

Czytaj też: Zmarł Robert MacNeil. Relacjonował zabójstwo Kennedy'ego i aferę Watergate

Na czele tego przedsięwzięcia stoi Leah Hariton, znana z programu "Selena + Chef", a reżyserią zajmie się Michael Steed, mający na koncie takie projekty, jak "My Next Guest NeedsNo Introduction" czy "Anthony Bourdain: Parts Unknown". Produkcję serialu przejmuje Sony Pictures Television’s Intellectual Property Corporation.

Drugi projekt przedstawi Polo U.S. Open w Wellington na Florydzie – warto dodać, że Harry dość dobrze radzi sobie w ten dyscyplinie. Za realizację odpowiedzialny jest Miloš Balać (serial "Welcome to Wrexham").

Czytaj też: Rosyjski korespondent BBC Ilia Barabanow uznany za "zagranicznego agenta"

(MAC, 15.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.