Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do prowadzących program "Onet rano"

Pierwsze wydanie "Onet rano" z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak zaplanowano na 15 kwietnia (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Woźniak-Starak została nową prowadzącą program „Onet rano”. Pierwsze wydanie z jej udziałem zaplanowano na 15 kwietnia, od godz. 7.55 w Onecie i mediach społecznościowych. Dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak do ekipy „Onet rano” zostało ogłoszone w piątkowym wydaniu tego programu.

„Po pierwsze brakowało mi poranków, po drugie bardzo lubię Onet Rano, uważam, że to świetny format, po trzecie uwielbiam rozmawiać z ludźmi i na koniec, kocham jeździć samochodem. To wystarczyło, nie musiałam się zastanawiać. Dołączam do fantastycznego zespołu, co mnie bardzo cieszy. Zaczynałam w radiu, jestem w telewizji, a internet to medium, które łączy jedno i drugie, wyznacza nowe trendy, jest nowoczesne, dlatego trzeba tu być. Dla mnie to proste” – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak, cytowana w komunikacie prasowym.

Czytaj też: Piotr Samsik, naczelny "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego", odwołany

Agnieszka Woźniak-Starak w latach 2003–2004 była związana z radiową Jedynką – pracowała w redakcji magazynów informacyjnych i dzienników, i prowadziła poranną audycję „Obudź się”. W latach 2005–2012 pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie m.in. prowadziła program „Kawa czy herbata?” w TVP 1.

Była także konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, które organizowała TVP 1. Od stycznia 2010 do grudnia 2012 była związana z TVP 2, gdzie prowadziła programy: „Pytanie na śniadanie” i „Bitwa na głosy”.

W 2013 rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła m.in.: „Dzień dobry TVN”, „Aplauz, aplauz!” i „Ameryka Express”, a także programy emitowane w TVN Style i TVN 7. Od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu „e!stilo”.

Czytaj też: Tvn24.pl na czele portali stacji informacyjnych. Tvrepublika.pl stracił odwiedzających

Równolegle w latach 2012–2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję „Zwolnienie z WF-u” w Eska Rock. Była redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. Od marca 2020 roku prowadzi audycję „Life Balance” dla Newonce.radio, a od września do czerwca 2023 roku współprowadziła poranny program „Dzień dobry TVN" w parze z Ewą Drzyzgą.

„Onet rano” prowadzą też: Odeta Moro, Dominika Długosz, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada, Łukasz Kadziewicz i Mikołaj Kunica.

Czytaj też: Zmiany w biurze programowym TVP. Anna Karna szefową redakcji kultury, Sylwia Jasik – dziecięcej

(MAK, 15.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.