Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w biurze programowym TVP. Anna Karna szefową redakcji kultury, Sylwia Jasik – dziecięcej

Anna Karna pracowała jako prezenterka TVP Polonia (screen polonia.tvp.pl)

W biurze programowym Telewizji Polskiej Anna Karna została kierowniczką redakcji kultury, a Sylwia Jasik – redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych.

Objęcie stanowisk szefowych redakcji przez Karnę i Jasik potwierdziło "Presserwisowi" biuro prasowe TVP.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do prowadzących program "Onet rano"

Anna Karna to prezenterka TVP Polonia, w przeszłości z Maciejem Orłosiem była gospodynią w TVP 1 programu "Nie ma jak Polska". W TVP Polonia prowadziła m.in. "Kulturalni PL", "Śniadanie na podwieczorek" czy "Wieści polonijne". Z kolei Sylwia Jasik była wcześniej szefową redakcji filmowej TVP Kultura.

Dyrektorem biura programowego TVP od końca grudnia 2023 roku jest Sławomir Zieliński. Obsadzone jest stanowisko jednego z jego zastępców (wicedyrektorką ds. programowych jest Hanna Andrzejczyk, nie ma na razie wicedyrektorów ds. audycji historycznych i dokumentalnych oraz ds. audycji kulturalnych). W biurze programowym pracuje Marek Zając (ostatnio dyrektor Polsat Rodzina). "Marek Zając jest współpracownikiem biura programowego" – przekazała nam spółka.

Czytaj też: Abelard, syn Heloizy. Media nieprzesadnie wykorzystują najlepszego stand-upera w Polsce

(KOZ, 15.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.