Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w Radiu 357. Aneta Kowalska w zarządzie i brak liczników na Patronite.pl

Aneta Kowalska z prezesem Radia 357 Pawłem Sołtysem (fot. materiały prasowe)

Aneta Kowalska, dotychczas dyrektorka marketingu i sprzedaży w "Dzienniku Gazecie Prawnej", w maju dołączy do zarządu Radia 357. Rozgłośnia zlikwidowała na Patronite.pl licznik informujący o wpłatach.

W zarządzie Radia 357 Aneta Kowalska od 6 maja będzie odpowiedzialna za sprzedaż, marketing, komunikację i e-commerce. We władzach spółki zastąpi Pawła Ruszkowskiego, który pozostaje jej dyrektorem finansowym.

"Liczniki przestały pokazywać prawdziwe wartości"

Aneta Kowalska w Grupie Infor pracowała od 1997 roku. Odpowiadała m.in. za proces digitalizacji i rozwój modelu subskrypcyjnego.

Czytaj też: Program III z nową ramówką. Serwisów w Trójce nie będą przedstawiać już Kozińska i Jarek

Radio 357 przestało informować na Patronite.pl o liczbie patronów i łącznej kwocie wsparcia.

"Wyłączyliśmy liczniki na Patronite, ponieważ przestały pokazywać prawdziwe wartości w związku z początkiem działania naszego systemu płatności dla nowych i powracających Patronów. Licznik na stronie pokazuje liczbę Patronów, a przychody prezentujemy na spotkaniach live w styczniu i lipcu" – informowała stacja w komentarzach w mediach społecznościowych.

W połowie marca Radio 357 na Patronite.pl wspierało ponad 50 tys. użytkowników, którzy miesięcznie wpłacają łącznie 957 tys. zł. Obecnie rozgłośnia ma 49,9 tys. patronów.

Radio 357 założyli byli dziennikarze Programu III Polskiego Radia. Stacja rozpoczęła nadawanie w styczniu 2021 roku. W ostatnich tygodniach odeszli z niej Katarzyna Borowiecka, Anna Dudzińska, Agnieszka Obszańska i Jakub Jonczyk. Cała czwórka przeszła do Trójki.

Czytaj też: Polskie Radio wydało 50 mln zł na DAB+ w 2023 roku. Ale słuchalność jest śladowa

(KOZ, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.