Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów poszukuje agencji do produkcji spotów reklamowych

Wartość umowy to 1 mln zł (fot. materiały prasowe)

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów uruchomiła przetarg, w którym wybierze agencję odpowiedzialną za produkcję spotów telewizyjnych, radiowych oraz internetowych na potrzeby działań informacyjnych realizowanych przez KPRM.

Wartość umowy opiewa na 1 mln zł. Zainteresowane firmy muszą wykazać, że w ciągu ostatnich trzech lat wykonały co najmniej trzy usługi polegające na produkcji spotów promocyjnych o wartości nie mniejszej niż 350 tys. zł brutto każda. Oferty będą oceniane jedynie na podstawie ceny i można je składać przez portal KPRM do 26 kwietnia.

Czytaj też: "Zapach grzechu LGBT" w kampanii Grupy Stonewall. Odpowiedź na słowa abp. Wojdy

Ostatnio za produkcję spotów promocyjnych KPRM odpowiadała agencja Trygon, która pokonała w przetargu Aplan Media oraz wspólnie startujące Euvic Media z Artcore.

(KAP, 28.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.