Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gazeta.pl wróciła do promowania tekstów z Wyborcza.pl. "Współpraca biznesowa"

Treści z Wyborcza.pl prezentowane są w formie tzw. kafli (screen: Gazeta.pl)

Treści z Wyborcza.pl ponownie zapowiadane są na stronie głównej Gazeta.pl. Choć oba serwisy należą do Agory, to z powodu wewnętrznego konfliktu nie współpracowały ze sobą od jesieni 2021 roku.

Biuro prasowe Agory przekazało "Presserwisowi", że "nowe rozwiązania w zakresie ekspozycji treści" testowane są od 6 lutego.

Czytaj też: Z Agorą rozstaje się reporter "Dużego Formatu" Paweł Piotr Reszka. "Trzymam kciuki"

"Współpraca w tym zakresie ma charakter biznesowy i pozwoli wypracować rozwiązanie korzystne dla obydwu stron. Jednocześnie, wpisuje się ona w model operacyjny Grupy Agora ogłoszony w 2023 r. Poszczególne obszary biznesu, niezależnie od formy prawnej, współpracują, szukając synergii, przestrzeni do wspólnego rozwoju i realizacji projektów wykorzystujących potencjał różnych marek mediowych Grupy Agora" – przekazało nam biuro prasowe.

Treści z serwisu Wyborcza.pl prezentowane są w formie tzw. kafli, które kierują użytkowników portalu Gazeta.pl do artykułów dostępnych dopiero po wykupieniu prenumeraty cyfrowej "Wyborczej".

Jesienią 2021 roku "Gazeta Wyborcza" zerwała współpracę z portalem Gazeta.pl na skutek zaostrzenia konfliktu między obiema redakcjami.

Czytaj też: Akademicy i ludzie kultury podpisali list poparcia dla zwolnionych redaktorów lubelskiej "Wyborczej"

(MZD, 20.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.