Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora wybrała zarząd spółki Gazeta.pl. Prezeską Agnieszka Siuzdak

Zarząd spółki Gazeta.pl ma rozpocząć pracę 1 kwietnia (fot. materiały prasowe)

Od kwietnia prezeską wydzielonej w Agorze spółki Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak. Członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.

Zarząd spółki będzie czteroosobowy, a jego prezeską zostanie Agnieszka Siuzdak, prokurentka Agory, dotychczas odpowiedzialna za pion Gazeta.pl w Agorze. Pracę w Agorze rozpoczęła w 2006 roku w „Gazecie Wyborczej”, a następnie dołączyła do zespołu Gazeta.pl. Od sierpnia 2021 roku do sierpnia 2022 pełniła funkcję członkini zarządu Agory, w którym odpowiadała za pion Gazeta.pl oraz dział pracowniczy. Od 2018 roku była dyrektorką pionu Gazeta.pl i odpowiadała za zarządzanie tym obszarem, wynik finansowy oraz biznesowy rozwój portalu. Wcześniej jako dyrektorka ds. wzrostu biznesu contentowego współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl, testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała m.in. za marketing, SEO oraz analizy biznesowe. Z mediami cyfrowymi jest związana od początku swojej kariery zawodowej.

W zarządzie Gazeta.pl znajdą się również: Małgorzata Blada, dotychczas dyrektorka operacyjna Gazeta.pl, Artur Birnbaum, dyrektor ds. strategii i analiz biznesowych Gazeta.pl oraz Bartosz Wysocki, dyrektor ds. przychodów Gazeta.pl. Dyrektorką finansową spółki ma być Agnieszka Michalak-Krupa, dotychczas kontrolerka finansowa odpowiadająca za segment Internet w Agorze.

– Przekształcenie w spółkę to dla nas bardzo ważny moment. To nowa energia i nowe możliwości rozwoju i budowy biznesu. Poprzeczkę zawieszamy sobie wysoko, rozumiemy odpowiedzialność, która na nas ciąży i jesteśmy zdeterminowani, by z sukcesami budować wyjątkowe medium, jakim – dla nas i dla wielu naszych użytkowników – jest Gazeta.pl – mówi Agnieszka Siuzdak, cytowana w komunikacie prasowym.

Gazeta.pl Sp. z o.o. została zarejestrowana 17 sierpnia 2023 roku, a rozpoczęcie jej działalności operacyjnej planowane jest na 1 kwietnia 2024 roku.

(MAK, 07.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.