Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVMN, stacja narodowców, w Vectrze dzięki porozumieniu z radomską Zebrra.tv

Stacja nadaje głównie programy publicystyczne (screen: Tvmn.pl)

Abonenci operatora kablowego Vectra mogą oglądać TVMN, stację nadawaną przez spółkę Telewizja Media Narodowe. Jest to możliwe dzięki porozumieniu zawartemu przez nadawcę ze stacją Zebrra.tv z Radomia.

Zebrra.tv, która nadaje w ogólnopolskiej sieci Vectra, udostępniła TVMN większość swojego czasu antenowego. W koncesji stacji wpisano konieczność emisji tylko minimalnie 1,5 godziny dziennie programu pod nazwą Zebrra.tv.

Prezes Telewizji Media Narodowe: "Trwają rozmowy"

Z Przemysławem Balmowskim, prezesem CBJB, nadawcy stacji Zebrra.tv, nie udało nam się skontaktować.

Czytaj też: PiS kupi TV Puls? Kaczyński chce dużej telewizji, ale prezes Dąbski "nie sprzeda"

Z kolei jak przekazał nam Piotr Barełkowski, pełniący obowiązki prezesa Telewizji Media Narodowe, cały czas trwają też rozmowy z Vectrą o dołączeniu samodzielnego kanału TVMN. Z usług Vectry korzysta 1,7 mln gospodarstw domowych.

Dotychczas TVMN była dostępna tylko u małych i średnich operatorów kablowych. Stacja nadaje głównie programy publicystyczne. Nie jest monitorowana przez Nielsen Media.

Od połowy lutego obowiązki prezesa spółki pełni Piotr Barełkowski. Zastąpił Roberta Bąkiewicza, który zbył swoje udziały w Telewizji Media Narodowe. Większość akcji od Bąkiewicza odkupili Barełkowski i Tomasz Kalinowski, członek zarządu spółki.

Czytaj też: Maciej Świrski zakończył postępowanie w sprawie Radia Szczecin i TVP Info. Kar nie będzie

(MNIE, 21.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.