Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lidl świętuje Boże Narodzenie wzruszającym spotem z szopem

Do reklamy na nasz rynek przygotowano polską wersję utworu muzycznego (screen: YouTube/Lidl Polska)

W bożonarodzeniowej kampanii sieci Lidl bohaterem jest szop, a motywem przewodnim spotu są takie wartości, jak miłość, przyjaźń, bliskość i rodzina.

Na wszystkie rynki swojej działalności sieć Lidl przygotowała spot „Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia” („A Magical Christmas”) o świątecznych przygodach zręcznego szopa, który pomógł doręczyć zgubiony gwiazdkowy upominek.

Czytaj też: Kaufland przekaże pół miliona złotych organizacjom w ramach świątecznej akcji

Szop obserwuje przez okno rodzinę przystrajającą choinkę na święta. Patrzy na chłopca, a potem spotyka jego mamę, która gubi jego gwiazdkowy prezent. Postanawia go dostarczyć, bez względu na przeszkody. W finale chłopiec cieszy się z zabawki, jego mama zaczyna wierzyć w cuda, a szop świętuje z psem, który przynosi mu paczkę smakołyków. Spot kończy się słowami "Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia".

W spocie nie ma żadnego nawiązania do marki Lidl – pojawia się tylko jej logo. Równolegle jednak emitowane są spoty produktowe, informujące o ofercie świątecznej sieci. 

Kreację stworzyła agencja The Romans. Piosenkę „Guide The Way Back Home” wykonuje Charlie Holiday. Do reklamy na nasz rynek przygotowano polską wersję utworu.

Czytaj też: Sieć paliw Moya promuje się przez profil na Spotify

(AMS, 23.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.