Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Rachoń przeniósł swój program "#Jedziemy" z TVP Info do TV Republika

Program Rachonia zmienił kanał, ale nie porę nadawania (screen: Tvrepublika.pl)

Program publicystyczny Michała Rachonia "#Jedziemy", dotychczas obecny w TVP Info, od czwartku jest nadawany w TV Republika. Ma lekko zmienioną nazwę – "#Jedziemy. Michał Rachoń".

– Zostanie tak długo, jak długo reżim Tuska będzie okupował TVP – przekazał nam Tomasz Sakiewicz, prezes Telewizji Republika, nadawcy stacji.

Program jest emitowany w podobnym paśmie jak dotąd w TVP Info, czyli po godzinie 7.

Czytaj też: Emisja "Wiadomości" TVP na antenie Telewizji Republika była wbrew prawu

Michał Rachoń zapytany o to, czy o zmianie nazwy z "#Jedziemy" na "#Jedziemy. Michał Rachoń" zdecydowały względy prawne, odpowiedział tylko: – Michał Rachoń to moje imię i nazwisko, a RockRachon.com to mój adres (jest tam jego blog – przyp. red.).

Rachoń z TVP był związany od 2016 roku. Jest współautorem serialu dokumentalnego "Reset", uderzającego m.in. w obecnego premiera Donalda Tuska. Wcześniej pracował w TV Republika. Był też działaczem Prawa i Sprawiedliwości.

W środę doszło do zmian we władzach TVP. Prezesa Mateusza Matyszkowicza zastąpił Tomasz Sygut. Skutkowało to m.in. zawieszeniem emisji TVP Info.

Czytaj też: Nowy dziennik TVP nazywa się „19.30”. Punkt po punkcie, pierwsze opinie o programie. „Nie będzie kłamstwa”

(MNIE, 22.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.