Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Grudzień 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Deutsche Telekom w potrójnej roli podczas Euro 2024

Euro 2024 w Niemczech będzie się odbywać od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku

Deutsche Telekom podał szczegóły swojej potrójnej roli podczas przyszłorocznych piłkarskich Mistrzostw Europy w Niemczech. Będzie działać jako dostawca sieci, sponsor krajowy i posiadacz praw telewizyjnych podczas, jak to określa, największego wydarzenia sportowego od dekady.

MagentaTV ma być jedyną platformą, która pokaże wszystkie 51 meczów turnieju w Niemczech, choć nadawcy publiczni ARD i ZDF również pokażą część spotkań, w tym wszystkie z udziałem reprezentacji narodowej. Zgodnie z niemieckimi regulacjami prawnymi koncern telekomunikacyjny musiał odsprzedać sublicencje także do meczu otwarcia, półfinałów, finału nadawcy telewizyjnemu dysponującemu ogólnodostępnym kanałem.

Czytaj też: TVN24 trzecią najchętniej oglądaną telewizją w listopadzie. Duży spadek TVP 1

Johannes B. Kerner poprowadzi relacje, tak jak podczas Euro 2020 i Mistrzostw Świata 2022 roku. Były kapitan reprezentacji Niemiec Michael Ballack i była reprezentantka Tabea Kemme pokierują zespołem ekspertów MagentaTV. Wolff Fuss poprowadzi zespół komentatorów.

(MAC, 06.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.