Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Pol rozpoczął "Polowanie" w Kanale Sportowym. Życie po Stanowskim

Michał Pol nie będzie ograniczać się do piłki nożnej i sportu (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Michał Pol w sobotę wystąpił w pierwszym odcinku autorskiego programu "Polowanie" w Kanale Sportowym. Dziennikarz i jeden ze współwłaścicieli KS w nieregularnie nagrywanych odcinkach będzie komentować wydarzenia dotyczące polskiej rzeczywistości, nie tylko sportowej.

"To pierwszy odcinek mojego video vloga, który będzie powstawał wtedy, kiedy wezbrze we mnie ciśnienie, żeby coś skomentować. Niekoniecznie ze świata piłki nożnej czy sportu. Jeśli chodzi o tytuł, to chodzi oczywiście o to, że Pol poluje. Proszę bardzo nie łączcie tego z polowaniem zwłaszcza na zwierzęta, czemu jestem bardzo przeciwny" – powiedział we wstępie.

Czytaj też: Hejt play. Dziennikarze sportowi nie muszą być przyzwoici. Kanon etyki zawodu dziennikarza opiera się na niezależności, rzetelności, uczciwości i wrażliwości. Chyba że jesteś znanym dziennikarzem sportowym, wtedy żadna z tych zasad cię nie dotyczy

Po odejściu Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego jego dawni partnerzy (także Mateusz Borek i Tomasz Smokowski) zapowiadali wprowadzanie nowych formatów. "Polowanie" to pierwszy z nich.

Miałoby to w jakiś sposób zastąpić przez pewien czas ukazujące się w miarę regularnie "Stanowisko" i "Dziennikarskie Zero". A także emitowane w każdą sobotę rozmowy Stanowskiego z Robertem Mazurkiem.

Czytaj też: Kanał Zero Stanowskiego ma być "nową jakością". Nie wystartował, a już ma 460 tys. subskrypcji

(MAC, 04.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.