Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mediaklub.pl od Ringier Axel Springer Polska zamknięty po blisko trzech latach

– Mediaklub.pl został wygaszony 18 października, a sprzedaż subskrypcji odbywa się obecnie wyłącznie w usłudze Onet Premium – informuje Ringier Axel Springer Polska (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Ringier Axel Springer Polska po blisko trzech latach zamknął platformę Mediaklub.pl, integrującą ofertę treści płatnych tworzonych przez redakcje wydawnictwa i inne współpracujące z nimi media. 

Internautom wchodzącym na stronę Mediaklub.pl wyświetla się obecnie komunikat: "Serwis mediaklub.pl przestał istnieć. Artykuły, które się tu pojawiały i dużo, dużo więcej znajdziesz teraz w pakiecie Onet Premium".

Czytaj też: "Fakt" – największa polska gazeta codzienna – obchodzi 20-lecie istnienia. Jubileuszowy numer

– Wszyscy subskrybenci Mediaklub.pl zostali przeniesieni do usługi Onet Premium. Wszystkie treści z Mediaklub.pl są dostępne w Onecie w zakładce Premium – informuje Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej. – Mediaklub.pl został wygaszony 18 października, a sprzedaż subskrypcji odbywa się obecnie wyłącznie w usłudze Onet Premium – dodaje.

Kiedy Onet Premium ruszał na początku 2022 roku, Agnieszka Skrzypek-Makowska zaznaczała, że pojawienie się go nic nie zmienia w działalności Mediaklub.pl.

Ringier Axel Springer Polska uruchomiło Mediaklub.pl pod koniec 2020 roku.

Czytaj też: Stowarzyszenie publicznego radia z apelem do demokratycznej opozycji ws. mediów publicznych

(KOZ, 24.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.