Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ przedłuża do 2028 roku prawa do Premier League w pięciu krajach

Manchester City broni w tym sezonie tytułu mistrza Anglii (fot. Pixabay.com)

Płatna telewizja Canal+ do 2028 roku przedłużyła prawa do transmisji z całej Premier League w pięciu krajach. Mecze angielskiej ekstraklasy mają być pokazywane w ten sposób we Francji, Szwajcarii, Czechach, Słowacji i Wietnamie.

We Francji wszystkie 380 spotkań w sezonie będzie dostępnych wyłącznie w kanałach Canal+ oraz myCanal, a w szczególności w kanale cyfrowym Canal+ Premier League. Prawa obejmują również na zasadzie wyłączności Szwajcarię (tylko w języku francuskim) i inne wspomniane kraje.

Czytaj też: Mecz Polski z Mołdawią w eliminacjach Euro 2024 zostanie pokazany także w TVP 2

"Premier League jest mocnym filarem naszej strategii nadawczej w Wietnamie i Szwajcarii od ponad 10 lat, a niedawno została uruchomiona w Czechach i na Słowacji, gdzie spotkała się już z szerokim uznaniem. Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy nadal dostarczać naszym abonentom rozrywki relacjami z tych wyjątkowych rozgrywek" - stwierdził Jacques du Puy, dyrektor generalny Canal+ International.

(MAC, 22.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.