Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecz Polski z Mołdawią w eliminacjach Euro 2024 zostanie pokazany także w TVP 2

Zwykle transmitująca mecze Polaków Jedynka 15 października będzie pokazywała wieczór wyborczy poświęcony wyborom do parlamentu (fot. Pixabay.com)

Mecz Polska - Mołdawia w eliminacjach do piłkarskiego Euro 2024 zostanie pokazany nie tylko w TVP Sport, ale też w TVP 2.

Początkowo w ramówce Dwójki na 15 października nie było meczu, a teleturniej "Postaw na milion" i film "Creed: Narodziny legendy". Teraz program zmieniono, dodając transmisję spotkania. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 20, a sama transmisja o 20.35. Film "Creed: Narodziny legendy" przesunięto na 23.10, a emisję "Postaw na milion" tego dnia anulowano.

Zwykle transmitująca mecze Polaków Jedynka 15 października będzie pokazywała wieczór wyborczy poświęcony wyborom do parlamentu i referendum.

Czytaj też: Przedwyborcza promocja TVN 24 również u największych operatorów. Większe zapotrzebowanie

Z kolei mecz Wyspy Owcze - Polska, który odbędzie się trzy dni wcześniej, 12 października, transmitować mają tradycyjnie TVP 1 i TVP Sport.

(MNIE, 20.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.