Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Euvic powołuje Euvic 2030. Na jej czele Tomasz Wybraniec

Tomasz Wybraniec razem z Pawłem Kowalczykiem założyli GetHero w 2014 roku. W 2018 roku GetHero stała się częścią międzynarodowej Grupy Webedia (fot. LinkedIn)

Tomasz Wybraniec, założyciel agencji influencer marketingu GetHero, objął stanowisko prezesa zarządu spółki Euvic 2030, której udziałowcem jest technologiczna grupa Euvic.

Euvic 2030 to nowo powstała spółka w ramach grupy. Jej udziałowcami są Gemini oraz Euvic. Firma jest zarejestrowana w Krakowie. Oficjalnie nie została przedstawiona mediom, ale biorąc pod uwagę przeszłość Wybrańca, można przypuszczać, że zajmie się działaniami związanymi z influencer marketingiem.

Czytaj też: Marcin Tyborowski business development & technology manager w Euvic Digital

Przypomnijmy, że Tomasz Wybraniec razem z Pawłem Kowalczykiem założyli GetHero w 2014 roku. W 2018 roku GetHero stała się częścią międzynarodowej Grupy Webedia. W 2021 roku osiągnęła 48,1 mln zł przychodów sprzedażowych i 3,6 mln zł zysku netto, podwajając wyniki rok do roku. Agencja była współodpowiedzialna m.in. za kampanię promującą Lody Ekipa i prowadzenie działań digital dla ponad 100 klientów. Obaj założyciele odeszli z agencji z końcem 2022 roku. 

W skład grupy Euvic wchodzą m.in. Euvic Digital, Euvic Media oraz Euvic Effect – zajmujące się reklamą, jak i takie spółki jak Euvic IT (daw. IT Works), Outsourcing24 i 4Wise Group.

W październiku zeszłego roku grupa zapowiedziała nową strategię, którą nazwano "Euvic2030", a która zakłada osiągnięcie przychodów na poziomie 4 mld zł w perspektywie nie dłuższej niż osiem kolejnych lat, poprzez wzmocnienie głównych filarów działalności.

Czytaj też: SKM SAR będzie interweniować w sprawie nierozstrzygniętego przetargu firmy Wawel

(KAP, 31.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.