Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Lipiec 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

ChatGPT trafi do użytkowników systemu Android. Powszechny dostęp za dwa tygodnie

ChatGPT rozpocznie od Stanów Zjednoczonych, a potem pojawi się w kolejnych krajach (fot. Pixabay.com)

Dwa miesiące po uruchomieniu na iOS aplikacji, ChatGPT jest dostępny w "przedsprzedaży" dla użytkowników systemu operacyjnego Androida. Powszechnie dostępny będzie za dwa tygodnie.

Każdy użytkownik mobilny może uzyskać dostęp do narzędzia sztucznej inteligencji ChatGPT lub innych narzędzi OpenAI za pośrednictwem interfejsu internetowego, ale po udostępnieniu na iPhone'y ta wersja jest bardzo pożądana przez użytkowników. Użytkownicy iPhone'a pobrali ją pół miliona razy w pierwszym tygodniu, co zrobiło duże wrażenie, dopóki nie pojawiła się aplikacja Threads i odebrała tytuł najszybciej rozwijającej się aplikacji.

Czytaj też: Logo Twittera już zmienione. Zamiast niebieskiego ptaszka widnieje litera X

ChatGPT na Androida wygląda mniej więcej tak samo, jak aplikacja na iOS pod względem funkcjonalności, co oznacza, że ma większość funkcji wersji internetowej. 

Twórca tego narzędzia sztucznej inteligencji, firma OpenAI, poinformowała w weekend na Twitterze, że aplikacja na Androida "zostanie udostępniona użytkownikom w przyszłym tygodniu", prawdopodobnie najpierw w Stanach Zjednoczonych. Nie wspomniano o żadnych planach dla innych krajów, ale prawdopodobne jest, że pojawią się one po kilku tygodniach lub miesiącach.

Czytaj też: Paweł Marchewka sprzedaje większość Techlandu chińskiemu gigantowi

(MAC, 25.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.