Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marka Old Spice rusza z kampanią odwołującą się do "Wiedźmina"

Marka Old Spice wkracza do świata Wiedźmina, wprowadzając nową, limitowaną kolekcję nawiązującą do premiery trzeciego sezonu serialu (screen: YouTube/Old Spice)

Procter & Gamble tworzy "Odę do zapachu". Kampania marki Old Spice odwołuje się do premiery trzeciego sezonu serialu "Wiedźmin" na Netflixie.

Marka Old Spice wkracza do świata Wiedźmina, wprowadzając nową, limitowaną kolekcję nawiązującą do premiery trzeciego sezonu serialu. Debiutowi marki towarzyszy kampania reklamowa, której elementem jest "Oda do zapachu" – film opowiadający o "niepachnącym" świecie Wiedźmina, uratowanym dzięki Old Spice.

Czytaj też: Netflix zlikwidował najtańszy plan cenowy w Kanadzie. A co z cennikiem w Polsce?

Autorem "Ody do zapachu" ("Ode to smell") jest agencja W+K Portland.
Spot można obejrzeć w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku i Instagramie. Równolegle ma miejsce kampania outdooru.

Limitowana edycja zaczyna wchodzić na europejskie rynki w lipcu, w Polsce będzie dostępna jesienią. Na razie w Polsce flagowym produktem kampanii jest The Captain, a komunikacja została skupiona na kreatywnej części projektu, czyli "Odzie" oraz strefie Old Spice "The Quest of the White Wolf", która pojawiła się w ubiegły weekend na premierze trzeciego sezonu serialu.

Czytaj też: Nowy "Press": Żukowski i fair play w dziale sportu, a także Engelking, Smoleński, Bok i Wattpad

(AMS, 30.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.