Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią Polsat pokaże kolejny reality show z udziałem Dody. Osiem odcinków

"Doda. Dream Show" ma składać się z ośmiu odcinków (screen: YouTube/Plotek.pl)

Jesienią Polsat pokaże reality show "Doda. Dream Show", w którym zostaną przedstawione przygotowania wokalistki Doroty "Dody" Rabczewskiej do koncertów.

Zdjęcia do programu będą realizowane przez około cztery miesiące, od czerwca. W reality show widzowie będą mogli śledzić, jak Doda pracuje nad koncertami. Poznają też jej najbliższych i współpracowników. W programie zostaną ponadto przedstawione interakcje Dody z jej fanami w social mediach. Zwieńczeniem projektu będzie seria koncertów.

Czytaj też: Mikołaj Dobrowolski nie wyreżyseruje koncertu Dody na festiwalu w Opolu

"Doda. Dream Show" ma składać się z ośmiu odcinków. Producentem jest Rochstar, a z ramienia Polsatu producentem kreatywnym został Pascal Litwin. Z kolei reżyserem formatu jest Michał Majak.

Jesienią 2022 Polsat pokazywał inny reality show z udziałem Doroty Rabczewskiej – "Doda. 12 kroków do miłości". Śledziło go średnio 688 tys. widzów. Cykl był popularny w internecie – w serwisie Polsat Go plasował się na drugim miejscu wśród wszystkich produkcji.

(MNIE, 09.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.