Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Euvic i Audioteka stworzyły projekt "Error" – serial o cyberbezpieczeństwie

Kolejne odcinki będą miały premierę co środę, poczynając od 31 maja (fot. materiały prasowe)

Dzięki wygranej przez Wojciecha Wolnego, współtwórcę i prezesa Grupy Euvic, aukcji na rzecz WOŚP, Euvic wspólnie z Audioteką stworzyły projekt specjalny "Error" – serial audio poruszający tematykę cyberbezpieczeństwa.

Serial wyreżyserował Tomasz Borkowski, a w produkcji będzie można usłyszeć głosy ponad 40 aktorów (m.in. Macieja Musiała, Borysa Szyca, Soni Bohosiewicz) oraz oryginalną muzykę Piotra Czubina. Dwa z dziesięciu odcinków są już dostępne dla użytkowników Audioteka Klub, a kolejne części będą pojawiały się co środę.

Czytaj też: Bedoes 2115, Nowciax i Nita w kampanii PepsiCo. Oddanie przestrzeni młodym

W czerwcu zadebiutuje podcast przybliżający tematy związane z cyberbezpieczeństwem poruszane w serialu. 

Wojciech Wolny, CEO Euvic, wyjaśnił, że serial autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego powstał po spotkaniach pisarza z zespołem Euvic, na których mówiono o cyberbezpieczeństwie. – Dane CERT wskazują, że w 2022 roku liczba zarejestrowanych incydentów związanych z cyberbezpieczeństwem wzrosła o 34 proc. w stosunku do roku poprzedniego, natomiast liczba wszystkich zgłoszeń zwiększyła się o prawie 180 proc. Postanowiliśmy zwrócić uwagę szerszego grona ludzi na ten narastający problem – komentuje przedstawiciel Euvic.

Czytaj też: Kompania Piwowarska reklamuje marki bezalkoholowe. "0.0 Przeciwwskazań"

(KAP, 02.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.