Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kompania Piwowarska reklamuje marki bezalkoholowe. "0.0 Przeciwwskazań"

Kampania skupia się na miejscach i sytuacjach, gdzie można bez przeszkód spożywać piwo bezalkoholowe (fot. materiały prasowe)

Ruszyła kampania parasolowa dla marek bezalkoholowych piwa z portfolio Kompanii Piwowarskiej.

Celem kampanii realizowanej pod hasłem „0.0 Przeciwwskazań” ma być promocja piwa bezalkoholowego, które można pić przy licznych okazjach bez narażania się na stres, ryzyko mandatu, negatywną ocenę społeczną czy spadek koncentracji.

Czytaj też: Bedoes 2115, Nowciax i Nita w kampanii PepsiCo. Oddanie przestrzeni młodym

Wszystkie odsłony kampanii pokazują, że wiele jest okazji, do których pasują bezalkoholowe warianty marek Kompanii Piwowarskiej, takie jak Lech Free, Tyskie 0.0, Książęce 0.0, Kozel 0.0 czy Hardmade 0.0.

Kampania outdooru jest elementem szerokiej akcji reklamowej. Kontekstowe hasła można odnaleźć m.in. na billboardach, siatkach wielkoformatowych, citylightach, digital OOH, totemach w centrach handlowych i siłowniach w dużych miastach w całej Polsce oraz na muralu UV nad Odrą we Wrocławiu, rowerach miejskich w Warszawie i Katowicach, czy animacji z efektem 3D na wielkoformatowych ekranach Screen Network na budynku hotelu Marriott w Al. Jerozolimskich w Warszawie. Kampania obejmuje także display, komunikację w sklepach Carrefour i Stokrotka, akcję promocyjną w kooperacji ze sklepami Żabka oraz samplingi w okresie wakacyjnym w wybranych miastach w Polsce.

Za kreację odpowiada agencja PZL, za obsługę mediową – Zenith Media.

Czytaj też: Dentsu: szacowany wzrost rynku reklamy w Polsce w 2023 roku to 1,7 proc.

(AMS, 02.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.