Tygodnik "Angora" uruchomił serwis Angora24.pl. Większość tekstów za paywallem
Tygodnik "Angora" chce również utrzymać dotychczasową stronę internetową z ograniczoną funkcjonalnością (screen: Angora)
Tygodnik z przedrukami "Angora" (Wydawnictwo Westa-Druk) uruchomił projekt internetowy Angora24.pl. Większość tekstów będzie schowana za paywallem.
Do tej pory na stronie Angora.com.pl można było zobaczyć jedynie okładkę bieżącego wydania. Teraz pod adresem Angora24.pl czytelnicy będą mieli dostęp do bieżących tekstów.
"Interesuje nas stworzenie serwisu, z którym swój dzień mogliby zaczynać nie tylko ci czytelnicy, którzy przekonali się do tradycyjnego wydania "Angory", ale też wszystkie te osoby, które po prostu lubią być na bieżąco" - mówi cytowany w komunikacie Jan Rojewski z firmy RD Media, która jest odpowiedzialna za projekt.
"Portal jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników, którzy od dłuższego czasu to postulowali" - dodaje Mirosław Kuliś, twórca i wydawca "Angory".
Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika - na Angora24.pl internauci znajdą m.in. dział zagraniczny i motoryzacyjny, recenzje książek i audiobooków, Angorkę dla dzieci, jak również kulinaria.
Jak zapowiada wydawca, większość tekstów publikowanych na stronie Angora24.pl schowana będzie za paywallem. Aby można było je przeczytać, konieczne będzie wykupienie dostępu, w cenie od 19.59 zł do 22 złotych za miesiąc, w zależności od okresu trwania.
Równolegle z nowym portalem Angora24.pl funkcjonować będzie dotychczasowa strona Angora.com.pl, na której można kupić elektroniczne wydania "Angory".
Tygodnik "Angora" ukazuje się od 1990 roku. Według danych PBC w pierwszym kwartale br. tygodnik sprzedawał się średnio w 150 903 egz.
(PAR, 23.05.2023)