Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Polsat finał Ligi Mistrzów UFEA pokaże też na głównej antenie

Telewizja Polsat ma pełne prawa do Ligi Mistrzów, ale te rozgrywki pokazuje na co dzień tylko w dodatkowo płatnych kanałach Polsat Sport Premium (fot. materiały prasowe)

Tegoroczny finał Ligi Mistrzów UEFA, który 10 czerwca odbędzie się w Stambule, zostanie pokazany także na głównej antenie Polsatu.

Telewizja Polsat ma pełne prawa do Ligi Mistrzów, ale te rozgrywki pokazuje na co dzień tylko w dodatkowo płatnych kanałach Polsat Sport Premium. Sublicencję na emisję wybranych spotkań w kanałach otwartych ma TVP. We wtorek informowaliśmy, że w tym roku publiczny nadawca finał Ligi Mistrzów UEFA pokaże w TVP Sport, a nie w TVP 1, który w tym czasie będzie nadawał festiwal w Opolu. TVP Sport, tak jak Jedynka, jest kanałem naziemnym.

Czytaj też: Nie będzie bojkotu festiwalu w Opolu. "Impreza straciła na znaczeniu, nawet bojkot nie ma sensu"

W piątek Telewizja Polsat ogłosiła, że finałowe spotkanie nada nie tylko w kodowanym Polsat Sport Premium 1, ale też w głównym Polsacie. Dotychczas stacja nie decydowała się na taką równoległą emisję.

Mecz poprzedzi program studyjny oraz ceremonia na stadionie olimpijskim w Stambule. W tegorocznym finale Ligi Mistrzów UEFA Manchester City zagra z Interem Mediolan. Mecz na antenach Polsatu skomentują Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan, a reporterem w Stambule będzie Marcin Lepa.

Czytaj też: Prokuratura zamilkła po zawiadomieniu wydawcy tygodnika "NIE" o łamaniu wolności prasy

(MNIE, 22.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.