Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze polskich piłkarzy najdroższe w czerwcowym cenniku TVP

W czerwcu Polacy zagrają mecz towarzyski z Niemcami i spotkanie eliminacyjne do Euro 2024 z Mołdawią (fot. Pixabay.com)

Transmisje spotkań polskich piłkarzy są najwyżej wycenianymi pozycjami w cenniku reklamowym Telewizji Polskiej na czerwiec.

W czerwcu Polacy zagrają mecz towarzyski z Niemcami (16 czerwca) i spotkanie eliminacyjne do Euro 2024 z Mołdawią (20 czerwca). Za 30-sekundowy spot przy meczu z Mołdawią trzeba zapłacić do 149,6 tys. zł, a z Niemcami - do 127,3 tys. zł (oba w TVP 1).

Czytaj też: "Szkło kontaktowe" i "W tyle wizji" ogląda coraz mniej widzów. Daukszewicz i Janecki nie pomagają

Wśród najdroższych pozycji w czerwcowym cenniku TVP znalazły się także: 60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu w TVP 1 (9-11 czerwca) - do 73,4 tys. zł (8,2 proc. mniej, niż przed rokiem), mecz siatkarzy w Lidze Narodów Holandia - Polska z 22 czerwca w TVP 1 - do 68,1 tys. zł i finał Ligi Narodów w piłce nożnej z 18 czerwca w TVP 1 - do 66,9 tys. zł.

Większość transmisji sportowych równolegle pokazuje TVP Sport.

News Press.pl: TVP na dużym minusie w 2022 roku. Spółka zanotowała 50 mln zł straty mimo dotowania przez rząd

(MNIE, 19.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.