Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

First PR rozpoczyna współpracę z ukraińską agencją ADASTRA

Partnerstwo First PR ADASTRA ma się opierać się na wzajemnym wspieraniu działań, pomocy w realizacji projektów i oferowaniu usług (fot. materiały prasowe)

Agencja First Public Relations od 24 kwietnia 2023 roku jest oficjalnym partnerem działającej w Ukrainie agencji ADASTRA.

Współpraca zakłada wymianę doświadczeń i informacji na tematy będące przedmiotem wspólnego zainteresowania, wzajemne wspieranie działań obu agencji, a także możliwość realizacji wspólnych projektów, wydarzeń i szkoleń.

"Wierzymy, że już niedługo nadejdzie moment, w którym Ukraina rozpocznie odbudowę zniszczeń powstałych wskutek rosyjskiej agresji. Będzie to wymagało profesjonalnej komunikacji zarówno w kraju, jak i na świecie, a szczególną okolicznością jest tu nowy wymiar relacji z Polską. Partnerstwo z ADASTRA - agencją działającą w Kijowie, a więc w samym centrum aktualnych zdarzeń - pozwoli wykorzystać nasze doświadczenie w międzynarodowej współpracy do udziału w tym zadaniu i będzie stanowiło nasz wkład w nowy etap rozwoju Ukrainy - komentuje Klaudia Charzyńska, managing director agencji First PR.

(AMS, 27.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.