Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sabre Awards EMEA – MSL agencją PR roku 2023 w regionie CEE

MSL w Europie Środkowo-Wschodniej ma oddziały w Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowenii, Łotwie, Grecji oraz Polsce (fot. materiały prasowe)

MSL została nagrodzona tytułem Central & Eastern European Consultancy of the Year dla najlepszej agencji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie Sabre Awards EMEA.

MSL w Europie Środkowo-Wschodniej ma oddziały w Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowenii, Łotwie, Grecji oraz Polsce.

Czytaj też: Trzy polskie projekty nagrodzone Sabre Awards EMEA

Tytuł Eastern European Consultancy of the Year firma otrzymała już po raz kolejny. MSL została nagrodzona w 2013, 2015 i 2019 roku.

Nagrody Sabre są wyróżnieniem za najlepsze osiągnięcia w dziedzinie brandingu, zarządzania reputacją, a także za kampanie public relations. Jury szczególnie zwraca uwagę na strategię i planowanie, kreatywność rozwiązań oraz sposób pomiaru i oceny.

Sabre Awards EMEA organizowany jest przez PRovoke Media.

Czytaj też: Alicja Miklaszewska-Kowalczuk dyrektorką OMD. Podskarbi i Plesko odchodzą

(AMS, 28.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.