Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pamiętamy "Wieczór z Alicją"? Teraz Alicja Resich robi podcast wideo w Interii

Alicja Resich współpracuje też z Polsat Cafe (fot. Tomasz Żukowski/East News)

Od 6 kwietnia Interia (Grupa Polsat Plus) będzie publikowała podcast wideo zatytułowany "Zbliżenia", który poprowadzi dziennikarka Alicja Resich.

Interia nie informuje jeszcze o szczegółach projektu, w tym o tym, jak często będzie podcast udostępniany. Resich ma w nim rozmawiać z gośćmi.

Interia ma już podcasty wideo, m.in. o ekologii (prowadzony przez Przemysława Białkowskiego) i podcasty dziennikarki "Wydarzeń" Polsatu Katarzyny Zdanowicz oraz Piotra Witwickiego, redaktora naczelnego Interii.

Czytaj też: Kariera Klarenbacha w TVP nie dziwi, a "afera chorobowa" to w sumie drobiazg

Alicja Resich współpracuje też z Polsat Cafe, gdzie wiosną bez zmian będzie nadawany jej talk-show "W bliskim planie".

W przeszłości Resich była związana m.in. z TVP, gdzie była gospodynią np. talk-show "Wieczór z Alicją" i Programem III Polskiego Radia, w którym m.in. razem z Wojciechem Mannem prowadziła cykl "Wywiady spod estrady".

Czytaj też: Ekke Overbeek rozliczający Jana Pawła II nie działa w socialach, ale internauci z nim dyskutują. Konta fałszywe

(MNIE, 24.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.