Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BeDigital przygotowała dwie kampanie dla Angelini Pharma

Oba spoty można zobaczyć w kanałach TVN, Polsat, TVN i kanałach tematycznych

Agencja mediowo-kreatywna BeDigital została wybrana w przetargu do opracowania kampanii launchingowej dla nowego produktu w portfolio Angelini Pharma - Magvit Forte D3.

Zadaniem firm biorących udział w przetargu było przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz scenariusza spotu, który pozwoli przedstawić najważniejsze cechy produktu - wzajemne oddziaływanie magnezu i witaminy D3 oraz znaczenie tabletki dojelitowej. Producentem spotu była firma Mojotribe SA.

Ponadto Angelini Pharma zdecydowała się na powierzenie agencji kolejnego brandu z portfolio i w efekcie stworzenie kreacji oraz produkcję billboardu sponsorskiego dla leku Magvit B6. Oba spoty można zobaczyć w kanałach TVN, Polsat, TVN i kanałach tematycznych.

(AMS, 24.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.