Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Platige Image partnerem serwisowym silnika Unreal Engine

Atutem we współpracy Platige Image z Epic Games jest doświadczenie w tzw. produkcji wirtualnej, wykorzystywanej w studiach na całym świecie od kilku lat (screen: YouTube/PlatigeImage)

Platige Image, firma specjalizująca się w innowacyjnych projektach graficznych, animacjach 3D i wirtualnej scenografii telewizyjnej, otrzymała tytuł Autoryzowanego Partnera Serwisowego dla silnika Unreal Engine przyznany przez Epic Games, autora silnika.

Platige Image współpracowała z Epic Games przy różnych projektach, wykorzystywała też silnik Unreal Engine przy m.in. studiu wirtualnym Polsat Sport, grafikach rozszerzonej rzeczywistości w trakcie ceremonii Euro 2020 czy w projektach filmowych i reklamowych. 

Czytaj też: Australia nie wyłączy TikToka

Atutem we współpracy Platige Image z Epic Games jest doświadczenie w tzw. produkcji wirtualnej, wykorzystywanej w studiach na całym świecie od kilku lat. Jest to generowanie w czasie rzeczywistym fotorealistycznej scenografii filmowej na ekranie LED, co umożliwia odtworzenie dowolnej lokacji na świecie bez potrzeby przenoszenia produkcji poza halę zdjęciową.

Czytaj też: Sekcja "Biura reklamy" w nowym numerze "Press". W niepewny rok z ostrożnym optymizmem

(KAP, 03.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.