Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektorka transformacji biznesowej odeszła z Ringier Axel Springer Polska

Odejście Julity Rudolf z Ringier Axel Springer Polska było jej decyzją (fot. archiwum prywatne)

Z Ringier Axel Springer Polska rozstała się Julita Rudolf, dyrektorka transformacji biznesowej. Przeszła do firmy Katalog Marzeń, gdzie objęła funkcję dyrektorki operacyjnej.

– To moja decyzja – mówi Julita Rudolf, pytana o odejście z RASP. Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej w wydawnictwie, dodaje: – O osobie zarządzającej tym obszarem w naszej firmie będziemy informować w osobnej komunikacji, rekrutacja trwa.

Czytaj też: "Fakty" w lutym na czele programów informacyjnych

Julita Rudolf w firmie Katalog Marzeń jako dyrektorka operacyjna odpowiada m.in. za strategię wzrostu i rozwój oferty. Katalog Marzeń oferuje niestandardowe prezenty-doświadczenia w rodzaju lotu balonem, przejazdu sportowym samochodem czy kursu strzelania.

W Ringier Axel Springer Polska Julita Rudolf pracę rozpoczęła w 2016 roku. Wcześniej była dyrektorką biura realizacji w PKP Cargo. Pracowała także m.in. w Ipopema Business Consulting i Andersen Business Consulting.

Czytaj też: Nowy „Press”: Wiśniewska na zimno, Pawlikowska prowokuje, Pereira ma zadania

(KOZ, 03.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.