Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja Focus Nation przygotowała dla branży Praktyczny Trendbook 2023

Na 90 stronach wiedzę podano w czterech kategoriach: social media, digital marketing, inspiracje oraz antytrendy

Agencja Focus Nation przygotowała Praktyczny Trendbook 2023 - publikację przeznaczoną dla ekspertów z branży reklamy i marketingu, którzy szukają inspiracji i chcą korzystać z nowych możliwości technologicznych.

Praktyczny Trendbook 2023 to zestawienie 20 trendów i 3 antytrendów w komunikacji marketingowej, które zostały przygotowane przez specjalistów Focus Nation i wzbogacone przez komentarze ekspertów zewnętrznych. Na 90 stronach wiedzę podano w czterech kategoriach: social media, digital marketing, inspiracje oraz antytrendy.

- Oddajemy materiał, prezentujący naszą perspektywę pracy z trendami oraz niezależną perspektywę różnych specjalistów. Podjęliśmy się ułożenia ich w postaci „Praktycznego Trendbooka  2023”. Każdy z wymienionych przez nas trendów wzbogaciliśmy garścią praktycznych wskazówek pomagających włączyć je do obecnie realizowanych projektów – mówi Michał Korczak, dyrektor zarządzający agencji Focus Nation.

Praktyczny Trendbook 2023 można pobrać pod tym linkiem: www.focus-nation.pl/trendbook2023

(M, 28.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.