Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hans Zimmer promuje słuchawki OnePlus

OnePlus nie informuje o planowanych działaniach reklamowych słuchawek (fot. materiały prasowe)

Marka OnePlus nawiązała współpracę z kompozytorem muzyki filmowej Hansem Zimmerem, odpowiedzialnym za dostrojenie korektora dźwięku w nowych słuchawkach marki OnePlus Buds Pro 2, które trafiły dzisiaj do sprzedaży.

W korektorze nazwanym Soundscape, dla OnePlus Buds Pro 2 opracowanym przez Hansa Zimmera, znajduje się mniej ustawień dla niskich częstotliwości, ale zarazem znacznie poszerzone zostało spektrum innych tonów.

Czytaj też: Sztuczna inteligencja stworzyła stronę internetową agencji Digital Heart

W ramach współpracy z OnePlus Hans Zimmer przygotował też nową aranżację utworu "Lost but Won", który pochodzi z soundtracku filmu "Wyścig". W nowej wersji kompozytor skupił się na wyeksponowaniu charakterystycznych cech dźwięku przestrzennego, co pozwoli użytkownikom OnePlus przetestować funkcje słuchawek.

Od listopada ub.r. za strategię i działania kreatywne w social mediach marki odpowiada Euvic Performance. Wsparcie komunikacyjne zapewnia natomiast Komunikacja Plus.

Hans Zimmer zdobył dwa Oscary za ścieżki dźwiękowe do filmów "Król lew" oraz "Diuna" i dwie nagrody Grammy za muzykę do filmów "Karmazynowy przypływ" i "Mroczny rycerz". Skomponował też m.in. muzykę do "Gladiatora" czy serii "Piraci z Karaibów".

Czytaj też: SAR: ile zarabia się w branży komunikacyjnej. Na większości stanowisk więcej

(KAP, 07.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.