Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Luty 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 zniknęło z Twittera, o pomoc w odzyskaniu profilu prosi Elona Muska

Paweł Sołtys wyjaśnia, że konto Radia 357 na Twitterze (@Radio_357) istnieje, ale nie jest widoczne publicznie (screen: Twitter/Radio 357)

Profil Radia 357 na Twitterze od kilkunastu dni nie jest dostępny. Paweł Sołtys, kierujący pracami zarządu Radia 357, poprosił o pomoc w tej sprawie właściciela Twittera.

Paweł Sołtys napisał na Twitterze post, oznaczając w nim Elona Muska, właściciela serwisu. We wpisie podkreślił, że Radio 357 to największy na świecie projekt medialny finansowany przez społeczność.

Czytaj też: Elon Musk uznany za niewinnego. Tesla nie dostanie odszkodowania

"Ponad tydzień temu, po zmianie ustawień, @TwitterSupport dezaktywował nasz profil. Czy jest jakaś szansa na przyspieszenie naszego powrotu?" – zapytał Sołtys Elona Muska. Poprosił też słuchaczy o podawanie dalej jego wpisu. Na razie jednak Sołtys nie uzyskał odpowiedzi Muska lub przedstawicieli serwisu.

W rozmowie z "Presserwisem" Paweł Sołtys wyjaśnia, że konto Radia 357 na Twitterze (@Radio_357) istnieje, ale nie jest widoczne publicznie. – Problem wystąpił przy aktualizacji jego ustawień – przesłaliśmy wszystkie informacje, o które nas poproszono, w odpowiedzi uzyskaliśmy informację, że nasze zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu kilku dni – opisuje Sołtys.

Minęło jednak kilka dni, a zgłoszenie pozostało bez odzewu. Uruchomiono więc konto zastępcze (@profilzastepowy), żeby utrzymać kontakt ze słuchaczami korzystającymi z Twittera.

Czytaj też: Twitter zamierza dzielić się przychodami z częścią twórców reklam

– Będziemy na nim informować, co udało się ustalić i wspólnie postaramy się przyciągnąć uwagę pomocy technicznej Twittera – mówi Sołtys.

Paweł Nowacki, niezależny konsultant rynku mediów i e-commerce, ocenia, że jakość obsługi Twittera spadła od momentu, gdy Elon Musk przejął ten serwis i zaczął zwalniać ludzi. – Ten trend nie dotyczy jednak tylko Twittera, ale też innych wielkich podmiotów technologicznych, które również zwalniają ludzi – mówi Nowacki. I dodaje: – Niestety, jeśli zaakceptowaliśmy regulamin danego serwisu, to musimy liczyć się z tym, że warunki dyktuje właściciel tego serwisu. Współczuję każdemu, komu kiedykolwiek przytrafiła się blokada konta, ale tu naprawdę nie ma dobrej rady. Pozostaje dobijać się do skutku do obsługi serwisu.

Radio 357 ma na Patronite 49 416 patronów, deklarujących 881 499 zł miesięcznego wsparcia.

Czytaj też: Założyciel Spotify otworzył przychodnię i chce skanować ludzi

(MNIE, 06.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.