Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kto to wie?" z Dorotą Wellman w paśmie popołudniowym TVN

"Kto to wie?" oglądać będzie można od poniedziałku do czwartku o 16.20 (fot. materiały prasowe)

Program "Kto to wie?" prowadzony przez Dorotę Wellman stacja TVN emitować będzie w paśmie popołudniowym. Trafi tam również nowy paradokument.

W każdym odcinku "Kto to wie?" będzie brać udział czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Program powstaje na licencji "Let's Ask America". "Kto to wie?" oglądać będzie można od poniedziałku do piątku o 16.20. Zadebiutuje w poniedziałek 27 lutego.

Czytaj też: W Zoom TV nie będzie wiosną nowych odcinków "Magii nagości. Polska"

Następnie – o 16.55, także od 27 lutego – TVN emitować będzie nowy serial paradokumentalny "Sekrety życia", którego akcja toczy się w klubie sportowym. O 17.55 pojawiać się mają nowe odcinki innego paradokumentu – "Ukryta prawda".

Z kolei TVN Siedem utrzyma emisję serialu "Papiery na szczęście" w poniedziałki i wtorki o 18.30, czyli tak jak pokazywany jest od stycznia. – Na tę chwilę zostawiamy to pasmo – informuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki. Początkowo "Papiery na szczęście" były nadawane o 20, później między 19 a 20. Przez większość 2022 roku emisje serialu były cztery lub pięć razy w tygodniu.

W wiosennej ramówce TVN Siedem w dni powszednie o 20 oglądać będzie można nowy randkowy reality show "True Story".

Czytaj też: Dezinformatorzy Hofman, Świrski i Pereira będą uczyć, jak walczyć z dezinformacją

(KOZ, MNIE, 23.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.