Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Wellman będzie prowadzić "Kto to wie?" – wiosenną nowość TVN

"Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami" – uważa Dorota Wellman (fot. materiały prasowe)

Dorota Wellman poprowadzi nowy program "Kto to wie?", który trafi do wiosennej ramówki TVN.

W każdym z odcinków widzowie poznają czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części z programu odpada jeden zawodnik, w finale zaś najlepszy z nich ma szanse wygrać do 20 tys. zł.

Czytaj też: Mundial hitem w TV w 2022 roku. "Rolnik szuka żony" na czele programów rozrywkowych

"Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer" – mówi cytowana w materiałach prasowych Dorota Wellman. "Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra, to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się – i to właśnie im zapewnimy" – dodaje Wellman.

Stacja nie podaje jednak jeszcze, o której godzinie oglądać będzie można nową pozycję.

"Kto to wie?" zadebiutuje w wiosennej ramówce TVN. Program powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrybucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Czytaj też: TVP Info emituje spot ze zmanipulowaną wypowiedzią Donalda Tuska. Będzie skarga do KRRiT

Dorota Wellman związana jest z TVN od 2007 roku. Obecnie współprowadzi "Dzień dobry TVN".

(KOZ, 16.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.