Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bez "Hotelu Paradise" w wiosennej ramówce TVN Siedem. Może teraz celebryci?

W "Hotelu Paradise" samotne osoby poszukują swojej drugiej połowy (fot. materiały prasowe)

Wiosną TVN Siedem nie pokaże kolejnej edycji randkowego reality show "Hotel Paradise". Program może powrócić do ramówki stacji w kolejnym sezonie.

Dotychczas (od wiosny 2020 roku) "Hotel Paradise" był nadawany co sezon – wiosną i jesienią. W wiosennej ramówce Siódemki znajdzie się jednak nowy randkowy reality show – "True Love PL". Z nieoficjalnych informacji wynika, że "Hotel Paradise" mógłby wrócić na antenę najwcześniej jesienią.

Czytaj też: Średnio 248 tys. widzów programu Ewy Wachowicz w Polsacie

– Co do przyszłych projektów na dalszą część roku, to jeszcze jest za wcześnie – ucina Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN Siedem i TVN Fabuła, pytana o emisję "Hotelu Paradise".

Jak ustaliliśmy, wśród pomysłów jest celebrycka edycja "Hotelu Paradise" z udziałem uczestników, którzy brali już udział w reality show. Stacja jednak na razie nie komentuje tych doniesień.

Według Nielsen Media szósty sezon "Hotelu Paradise" oglądało jesienią 2022 roku średnio 439 tys. widzów, o 70 tys. mniej niż czwarty, nadawany rok wcześniej.

Czytaj też: Michał Kempa nie będzie już prowadzącym "Mam talent" w TVN

(MNIE, 13.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.